0

Shyhretja dhe burri i saj duket se po e shijojnë shumë ditën e fundit të javës.

Ata sot kanë dalë bashkë dhe javë veshur të dy në veshje sportive, përcjell ORAinfo.

Futbolli në tavolinë është loja që ata të dy po e luajnë.

E këtë lojë Shyhretja e ka zgjedhur si relaks para koncertiti./ORAinfo/

SHPËRNDAJE