0

Seldi është një ndër këngëtarët më të njohur në vend.

Sindi Cela, partnerja e Seldi Qalliut mbrëmjen që lamë pas ka realizuar një sesion me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj.

Sigurisht, pjesën më të madhe të interesimin e ka pasur pikërisht raporti me Seldin.

Ajo ka treguar se për të, këngëtari është “së pari shoku më i mirë”. Bukuroshja 22-vjeçare ka zbuluar se me Seldin është njohur në një mbrëmje muzikore në Itali.

E një prej ndjekësve e ka pyetur pikërisht për Mimozën.

“Bëhesh xheloze për Seldin, mendon që ka punë prapë me Mimoza Shkodrën?” – është shprehur dikush.

“E kisha një ndjenjë që do kishte pyetje të tillë. Jo nuk bëhem xheloze sepse është diçka që i përket të kaluarës së tij, kështuqë…” – ka qenë përgjigja e bukuroshes në Instagram.

Përkundër se kapitulli i ish-çiftit është përmbyllur, fansat nuk rreshtin së përmenduri Mimozën dhe Seldin bashkë dhe ky rast nuk përbënte përjashtim.

SHPËRNDAJE