0

Tayna është shumë e dashur për publikun.

Tayna është një ndër rep-këngëtaret më të suksesshme gjatë viteve të fundit në Kosovë dhe Shqipëri.

Kjo ka bërë që artistja të jetë në qendër të vëmendjes së mediave duke mos përjashtuar edhe jetën private.

Tashmë është zbuluar se ajo ka nisur një lidhje dashurie, ndërkohë ditën e sotme portali në fjalë ka bërë publike një fotografi ku të dy shfaqen të përqafuar dhe të qeshur.

Madje në shumë postime, ai i referohet bashkëshortit të moderatores Elita Rudi “Vëllaçko!”.

Ndryshe, Tayna është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim si dhe do të mbajë koncerte të ndryshme.

SHPËRNDAJE