0

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAvip.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet me një stil të ri të veshjes dhe të flokëve.

Tayna në këto foto po duket ndryshe, por si gjithmon bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE