0

Tayna është këngëtarja që u bë e njohur në publik e në media verën kaluar.

Ajo është këngëtarja që u bë tejet e pëlqyer qysh me këngën e parë dhe po vazhdon të jetë e tillë, përcjell ORAinfo.

Tayna është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ‘përvëluese’ nga vetura. E veshur në mënyrë shumë tërheqëse, vëmendjen e merr gjok si i saj gjigant.

Ku është nisur me këtë veshje joshëse reperja e njohur kosovare? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE