0

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAvip.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit, ajo ka ekspozuar disa pjesë të trupit dhe duket se nuk do t’ia di për temperaturat e ulëta./ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/taynaaaa-mp4″]

SHPËRNDAJE