0

Tayna është këngëtarja e muzikës rep e që u be njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Këngët e saj qysh në fillim u bënë hite të padiskutueshme dhe menjëherë ajo mori zemrat e shumë fansave, përcjell ORAinfo.

Tayna këtë kohë ka vendosur të pushojë me prindërit e saj, pas shumë muajve punë.

E si vend ka zgjedhur Tajlandën, dhe nga atje ka publikuar foto të ndryshme.

Në një foto që ka postuar me prindërit e saj, shohim që ata janë shumë të rinj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE