0

Tayna është këngëtarja që u bë e njohur në publik e në media verëne kaluar.

Ajo është këngëtarja që u bë tejet e pëlqyer qysh me këngën e parë dhe po vazhdon të jetë e tillë, përcjell ORAinfo.

Tayna është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto të nënës së saj me të cilën e uron atë për ditëlindje e ajo që merr gjithë vëmendjen është ngjajshmëria që kanë ato të dyja./ORAinfo/

SHPËRNDAJE