0

Tayna fanse e Kylie Jenner, vesh fustanin të njejtë me të.

Tayna njëra ndër reperet dhe këngëtaret më të komentuara të momentit si duket është duke u përgaditur për një projekt tjeter të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Johny Johny” ku është duke rezultuar mjaft i suksesshëm i shoqëruar kështu për një kohë shumë të shkurtër me miliona klikime në Youtube.

Ndërkaq Tayna këto ditë ka postuar një foto ku ka treguar “look-un” e saj më të ri në projektin që do të vi shumë shpejtë.

Ajo ka të veshur një fustan të ngjitur për trupi ngjyrë të kaltert duke u dukur kështu mjaftë provokative, por çfarë ka rënë në sy është se ajo si duket është inspiruar nga Kylie Jenner duke e veshur një fustan krejtësisht të njejtë me të.

Ndërkaq Fustani mban çmimin e 28.00 dollarëve.

Tayna:

Kylie Jenner:

SHPËRNDAJE