0

Tayna ka publikuar projektin e saj më të ri.

Reperja Tayna ka lansuar sonte këngën e saj më të re “WTF”, një këngë që vjen në bashkëpunim me reperën me ngjyrë, Ivorian Doll

Kënga është lansuar sonte dhe është pjesë e projektit më të ri të Taynas.

Ajo vjen pa u bërë një muaj pasi Tayna lansoi këngën e saj në bashkëpunim me Flori Mumajesin, “Magdalena”.

Kënga më t’u lansuar ka marrë afër 200 000 klikime derisa klipi është i mbushur me skena të nxehta.

“WTF” është produkt i Cricket por muzika është punuar nga Egzon Surkishi.

SHPËRNDAJE