0

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit të mirënjohur, Granit Xhakës.

Ajo është në qendër të medieve rozë si në ato shqiptare ashtu edhe në ato të huaja, përcjell ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se i kanë ardhë për vizitë Taulanti me Arbnorën dhe Leonita nuk ka hezituar të tregojë sa nuse e zonja është./ORAinfo/

SHPËRNDAJE