0

Blero dhe Afrona janë shumë të dashur për publikun.

Ndonëse në distancë ata vazhdimisht kanë publikuar foto me njëri-tjetrin, shkruan ORAinfo.

Ata janë që të dy tejet aktivë në rrjetet e tyre sociale e sidomos në Instagram.

E sot përmes një postimi Blero ka treguar se Tara ka filluar përgatitjet për albumin e saj të parë.

Duket se Tara po ndjek rrugën e babait të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE