0

Ajo njihej si aktore me shumë peshë.

Rebel Wilson ka folur për “vitin e saj të shëndetit” dhe duke humbur mbi 18 kilogram gjatë këtij procesi.

Aktorja 40-vjeçare e Pitch Perfect tregoi në një intervist për People për atë që hante dhe çfarë ha tani.

“Më parë unë ndoshta do të haja 3,000 kalori në shumicën e ditëve, dhe sepse ato normalisht ishin karbohidrate, unë do të isha akoma uritur,” tha Rebel.

“Kështu që, unë kam ndryshuar me të vërtetë duke ngrënë një dietë me proteina të larta, e cila është sfiduese sepse nuk kisha konsumuar shumë mish. Unë ha peshk, salmon dhe gjoks pule ”.

Rebeli e pranoi se ajo tradhton në planin e saj të vaktit.

Rebel vlerëson pandeminë duke e bërë atë të ndryshojë zakonet e saj.

“Unë patjetër mendoj se me ngadalësimin, kjo më ndihmoi,” tha ajo. “Unë mendoj se isha duke ngrënë shumë dhe duke disa here në ditë, sepse as nuk e doja veten sa duhet. Dhe vjen deri tek ajo vlerë vetjake dhe dashuria ndaj vetvetes që të bën të duash të ndryshosh,” përfundoj aktorja e njohur.

SHPËRNDAJE