0

Gresa Salihu është vajza e kShyhretes, tashmë shumë e njohur për publikun.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot motra e saj Njomza, ka publikuar një foto të saj, ku shihet se e ka rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE