0

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë dy këngëtaret shqiptare me famë botërore.

Ato janë tani dy prej këngëtareve më të njohura në të gjithë botë, dhe të gjitha këngët e tyre bëhen hite të padiskutuara, përcjell ORAinfo.

Bebe dhe Rita edhe pse janë të njohur në të gjithë botën, nuk hezitojnë asnjëherë të tregojnë se janë krenare që janë shqiptare.

E së fundi duket se ajo janë takuar e nuk kanë harruar edhe ta bëjnë shqiponjën bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE