0

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese. Në këtë imazh, Engji nuk heziton t’i ekspozoj të pasmet e saj. /ORAvip/

SHPËRNDAJE