0

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të përfolura në publik.

Si lidhja ashtu edhe martesa e tyre bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Elita e cila sot ka postuar një video ku shihet gjyshja e Gjikos duke i kënduar këngë në një emision stërnipit të saj.

E kjo duket se e ka emocionuar Elitën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE