0

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të përfolura në publikun kosovar.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Sot, Qëndresa feston ditëlindjen dhe urime të shumta mori që në orët e para të mëngjesit.

E urimet më të veçanta duket se janë ato të vëllezërve të Labit e të cilët e quajnë atë motër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE