0

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku ka ekspozuar trupin e saj.

Kaq transparente nuk e kemi parë asnjëherë Sonin, e cila në këto foto është shfaqur edhe pa riçipeta. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE