0

Alp Navruz është aktori turk që me rolit e tij mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj.

Ishte roli i ‘Sinanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, ai që e bëri të njohur në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur për jetën private sidomos për lidhjet e tij.

Tani, mediat turke po flasin rreth një lidhje serioze në mes të tij dhe aktores së njohur turke Ebru Sahin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE