0

Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra janë një çift tejet i përfolur në publik e media rozë.

Ata kanë disa vite që janë martuar dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Ansi, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot, Andrra ka publikuar një video ku shihet Sinani duke kënduar me këngëtaren Fifi.

Në një moment Fifi shihet duke e përqafuar Sinanin e kjo duket që nuk e ka penguar Andrrën pasi e ka publikuar videon në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE