0

Andrra u bë e njohur pas lidhjes me Sinan Hoxhën.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Ai sot është rritur dhe di të kujdeset shumë mirë për vetën. Nëna e tij, Andrra kujdeset për çdo detaj rreth fëmijës së saj të vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ajo kishte ditëlindjen, e Sinani i organizoi një festë të madhe, ku Andrra u duk tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE