0

Furkan Andıç dhe Deniz Baysal janë dy prej aktorëve më të bukur të kinematografisë turke.

Ata rrëmbyen rolet kryesorë në Ћdo serial që kanë luajtur.

Në njërën anë Deniz Baysal u bë e njohur në publikun shqiptar si ‘Hazani’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, kurse, Furkan Andic u bë i njohur me rolin e tij të ‘Sinanit’ në serialin,’Hakmarrje e ëmbël’, përcjell ORAinfo.

Ndonëse të dy tani janë të fejuar me dike tjetë, në media ende qarkullojnë fotot kur ata kanë qenë të lidhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE