0

Kaq vite është Sinan Hoxha më i vjetër se gruaja e tij Andrra.

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë ndër çiftet më të komentuara të estradës.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/inan-hoxha-ne-feste-me-andrren-keshtu-vallezojne-si-te-ҫmendur”]

Edhe pse me një diferencë prej 20 vitesh është Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, mosha nuk ka ndikuar aspak tek lidhja e tyre pasi tashmë ata kanë dhe një djalë.

Ata shihen mjaft të lumtur bashkë në çdo paraqitje.

Sinan Hoxha është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

SHPËRNDAJE