0

Blero dhe Afrona janë çifti që u bë shumë i komentuar në publik që nga lidhja e tyre.

Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Blero nga martesa e tij e parë ka një vajzë që e kanë quajtur, Tara.

E në fotot që i shohim, vërejmë që Tara ngjan shumë me Afronën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE