0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo është parë bashkë me nënën e saj, ku të dyja po duken si të ishin motra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE