0

Shyhrete Behluli dhe burri i saj, Luli këto ditë po qëndrojnë në Turqi.

Ata kanë publikuar imazhe të ndryshme që nga momenti i nisjes, përcjell ORAinfo.

Në fillim kanë shkuar në Stamboll dhe tani janë ndalur në pjesën më turistike të Turqisë, Kappadokian.

E të veshur të dy si adoleshentë, Shyhretja solli foton më të bukur nga atje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE