0

Gili është këngëtarja e mirënjohur kosovare që për vite i solli publikut shqiptar vetëm hite.

Ajo tani është më pak aktive me këngë të reja, mirëpo është e pranishme herë pas here në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo dhe burri i saj tani po qëndrojnë në pushime në Selanik, dhe nga atje kanë publikuar foto ku shihen të veshur plot stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE