0

Learta Jakupi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Matini me vajzën e dajës së tij.

Ata po shikojnë së bashku telefonin, varësi kjo që ka arritur edhe tek fëmijët.

Duket se kjo gjë nuk po i pengon Leartës, pasi e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE