0

Engji është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engjëllusha ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me minifund.

Motra e saj Njomza, sot ka publikuar një foto të Engjit në të cilën shihet se është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE