0

Ryva Kajtazi është shumë aktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet tek Luana Vjollca dhe po duket tejet bukur.

E këtë emision e ka shikuar edhe Mimoza Mustafa, ku e ka publikuar Ryvën në InstaStory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE