0

Gëzimja tashmë edhe zyrtarisht është reja e Remzies.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete dhe flokë të mbledhura lart.

Si gjithmonë, Gëzimja po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE