0

Nora dhe Roberti janë ndër çiftet më të përfolura.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Nora duket se ia ka lënë vajzën Robertit për t’u kujdesur, e ai e ka dërguar tek lodrat.

Duket se Renee është duke e shijuar mjaftë shumë këtë ditë me babain./ORAinfo/

SHPËRNDAJE