0

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë një prej ish-çifteve më të përfolura në publikun shqiptar dhe në media.

Fejesa e tyre mori vëmendjen e të gjithëve dhe bujë edhe më të madhe bëri ndarja e tyre dhe u bë temë diskutimi ne media e në public për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani jetojnë të ndarë dhe ndajnë një miqësi me njëri tjetrin.

Sot Seldi ka postuar një fotografi rrugëve të Tiranës, e që duket mëi pashëm se kurrë më parë, por si do të rëagojë Mimoza?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE