0

Vajza e Shkurte Fejzës u martua pak ditë më parë.

E për këtë, ajo bëri një dasmë të madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Gresa po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me disa syze me efekt dhe po duket mjaftë interesant.

Duket se Gresa është bërë një nuse e ‘llastuar’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE