0

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/enngji-mp4″]

Kohëve të fundit, ajo po merr vëmendje me llojet e shumta të fustanave, e cila duket mahnitëse.

Së fundi, Engji ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan mjaft interesant.

E me këtë pamje, Engji ka befasuar ndjekësit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE