0

Këngëtarja Safete Mustafa sicc duket veç po rinohet.

Në imazhet që sjellë në instagram, por edhe në paraqitjet krahë motrës Sahides çdo herë është shfaqur e kuruar në secilin detaj.

Por nëna e dy vajzave bukuroshe Elsës dhe Donikës ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe në përditshmëri, shkruan Kosovarja.

Sot me paraqitjen e saj si të një 20 vjeçareje ajo ia rrëmbeu edhe diellit rrezet me bukurinë e saj.

Thjesht po shkëlqen.

SHPËRNDAJE