0

Shyhretja është shumë e dashur për publikun tonë.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në Tiranë, ku si gjithmonë po duket tejet bukur dhe me plot eleganc./ORAinfo/

SHPËRNDAJE