0

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore tash e sa vite.

Këngët e saj këndohen e dëgjohen në pothuajse çdo dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta Shyhretja është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar në Instastory një video ku shihet se ka shkuar në fshat te nëna e saj dhe me këtë na ka treguar sa shumë është përmalluar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE