0

“Vajzat janë ilaç i shpirtit”, urimi nga Shyrete Behluli për vajzën, Engjëllushen.

Sot feston ditëlindjen sugarica e famijes Salihu, Engjëllusha, shkruan Kosovarja.

Engji tashmë njihet për publikun e gjerë dhe shumë shpjet arriti të fitojë zemrat e publikut, e depërtimi në skenën muzikore nuk ishte i vështirë pasi e pati krah nënën e saj, këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behlulin.

Shyhretja me rastin e ditëlindjes së vajzës, ka publikar një fotografi të përbashkët me të duke e uruar kështu edhe publikisht.

“Urime ditelindjen Engjellusha ime,paç gjithmone lumturi”, ka shkruar Shyhretja.

SHPËRNDAJE