0

Shyhrete Behluli është një prej emrave më të lakuar të estradës shqiptare.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore dhe një ndër më të përfolurat, përcjell ORAinfo.

Shyhretja dhe Motrat Mustafa kanë qenë shumë të komentuara në këtë kohë për shkak të një mospajtimi që e kanë pasur.

Por, kjo duket që nuk po e shqetëson atë pasi e veshur si çikë e re, ajo është nisur për udhëtim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE