0

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAvip.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga Brezovica dhe po duket si vajzë e re./ORAvip/

SHPËRNDAJE