0

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e përfolur e muzikës popullore.

Ajo është shumë e komentuar si për këngët që i publikon ashtu edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Shyhretja nuk heziton që ta espozojë jetën në rrjete sociale dhe këtë e bën pothuajse çdo ditë.

Sot, ajo ka postuar një foto të kohës së rinisë e duket që ka qenë shumë e bukur edhe në atë kohë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE