0

Learta Jakpui po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura në media e në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e Shyhretes dhe tani famën e madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në punë e familje, Learta është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo sot, ka postuar një video me të cilën uron vjehrrën e saj për këngën e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE