0

Learta vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo përveç që u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo nuk ishte pjesë e dasmës së Gëzimes, por sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE