0

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo dhe familja e saj janë shumë të përfolur në mediat dhe publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar në punë e në familje, Shyhretja nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka qenë në një dasmë bashkë me dy vajzat dhe renë e saj Leartën, e Engjit është ‘shkrirë’ kur i ka parë ato./ORAinfo/

SHPËRNDAJE