0

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore tash e sa vite.

Këngët e saj këndohen e dëgjohen në pothuajse çdo dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo së bashku me renë e saj, Leartën së fundi kanë publikuar një këngë bashkë, dedikuar bilbilit të këngës shqipe, Nexhmijë Pagarushës.

Kjo këngë që u pëlqye shumë që në minutat e para të publikimit.

Sot, Shyhretja mori një surprizë të bukur nga shoqet e saj, të cilat janë mbledhur bashkë dhe po e këndojnë këndën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE