0

Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Duke qenë e pëlqyer ajo është shumë e përfolur në publik dhe gjithmonë në qendër të mediave rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën ndan gëzimin për arritjen e 20 milionë klikimeve të këngës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE