0

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer shqiptare.

Me pamjen e saj ajo përherë ‘sfidon’ moshën dhe duket si të ishte vajzë e re, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë ajo së bashku me familjen e saj po qëndrojnë në Turqi ku edhe po realizon edhe klipin e ri së bashku me vajzën e saj, Engjin.

E atje mori me vete edhe fustanet e Leartës që ta kompletojë në mënyrën më të mirë të mundshme pamjen e saj në këngën e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE