0

Shyhrete Behluli dhe familja e saj po vazhdojnë të jenë një ndër më të përfolurit në publik e media rozë.

Janë vajzat e saj që po marrin vëmendjen njësoj si ajo, përcjell ORAinfo.

Sot, vajza e saj e dyta, Gresa po feston ditëlindjen.

E për këtë ata të gjithë janë mbledhur për iftar e po festojnë bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE